• ROCZNICA ŚMIERCI JANA PAWŁA II

•         2 kwietnia 2022 roku minęła 17. rocznica śmierci patrona szkoły – Jana Pawła II.
            Nasza szkoła pielęgnuje pamięć o tej ważnej postaci. W kwietniu uczniowie klasy IV i V w ramach zajęć z Kółka Teatralnego przygotowali okolicznościową akademię, której celem było przypomnienie najważniejszych faktów z życia Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Piątkowscy uczniowie – z racji swojego wieku – nie uczestniczyli w tych wzruszających i podniosłych chwilach, które udzieliły się zapewne każdemu, kto pamięta kwiecień roku 2005, kiedy to nasz wielki rodak Jan Paweł II odchodził z tego świata.. Przekazywanie tej pamięci następnym pokoleniom jest bardzo ważne. Akademia przeplatana była pięknymi pieśniami i fragmentami przemówień Jana Pawła II.