• WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

szuka grzecznych dzieci?
            To Mikołaj, to Mikołaj,
            to Mikołaj Święty, to Mikołaj,
            to Mikołaj niesie nam prezenty....."

6 grudnia to bardzo ważny dzień dla każdego dziecka, gdyż na całym świecie odwiedza ich Święty Mikołaj.
              W naszej szkole dzieci również z niecierpliwością oczekiwały tego niezwykłego Gościa. Pojawił się niespodziewanie z samego rana w towarzystwie dwóch przemiłych Pań pomocnic. Odwiedziny wywołały wiele radości na twarzach przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły. W podzięce dzieci śpiewały Mikołajowi piosenki. Każdy ustawiał się do pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem.

Bardzo dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny oraz prezenty i zapraszamy za rok.

• MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO SALI ZABAW ,,KOLOROWY ŚWIAT" W RZESZOWIE

•     We wtorek, 5 grudnia dzieci z przedszkola oraz uczniowie z klas I - III uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe do sali zabaw ,,Kolorowy Świat" w Rzeszowie. Dzieci miały okazję skorzystać z licznych atrakcji, jakie oferuje Centrum Zabaw, takich jak: tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampoliny, ściany wspinaczkowe oraz dmuchane zjeżdżalnie.
               Tego dnia do ,,Kolorowego Świata" przyjechał również niezwykły gość, na którego widok bardzo ucieszyły się dzieci. Był to Mikołaj, na którego wszyscy tak bardzo czekają. Rozdawał On dzieciom upominki i częstował słodkościami wraz ze swoimi pomocnicami. Ponadto każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.
              W wesołej atmosferze, po 2 godzinach intensywnej  zabawy, dzieci wracały zmęczone, ale szczęśliwe do szkoły.

• ZABAWA ANDRZEJKOWA

•    „Andrzejki” są doskonałą okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw i bali przed adwentem.  W czwartek, 30 listopada również i w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa.
                Starsi uczniowie pod okiem pani Małgorzaty Sękowskiej i pani Diany Flisak zadbali o wystrój sali. Samorząd Uczniowski z pomocą swoich kolegów i koleżanek przygotował wróżby andrzejkowe, wiele ciekawych zabaw i konkursów, a także oprawę muzyczną.
              Już od godziny 10.00
            zabawę rozpoczęli najmłodsi - przedszkolaki oraz uczniowie z klas I - III, by w późniejszych godzinach mogli się bawić uczniowie z klas IV - VII. Chętne dzieci wystąpiły na zabawie w przebraniach. Były pociągi, kółeczka, tańce solo i w parach, konkursy, śmieszne zabawy ruchowe, a wszystko to przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów dostosowanych do wieku. Niektóre piosenki śpiewali wszyscy razem.
               Bezcenny był uśmiech i radość dzieci podczas andrzejek. Wspólna zabawa minęła wszystkim miło i bardzo szybko.