Wesoły kulig przedszkolaków
Przyszła zima, wszędzie biało,
Wszystkie ścieżki zasypało.
Drobny śnieżek dalej prószy
Wszystkim bardzo marzną uszy.
A w przedszkolu bardzo cicho.
Gdzie są dzieci? Co za licho !!!
Aaa !!! Przed szkołą na podwórku
Stoją sanie w jednym rzędzie,
Bo tu kulig zaraz będzie.
Na rozdrożach pełno śniegu,
Rwą się dzieci do kuligu.
Wielkie sanie zaprzężone,
Mkną przez pola pobielone.
A na saniach wszystkie dzieci.
Puch srebrzysty na nie leci.
Pędzą sanie, co sił gnają,
Świetny kulig dzieci mają.
Roześmiane są ich twarze,
To zabawa wielkich marzeń.
W leśniczówce nie tak blisko
Tam zasiądą przy ognisku.
Kiełbaskę spałaszują,
Oddech zimy tam poczują.
Dziękujemy serdecznie Rodzicom naszych przedszkolaków za zorganizowanie tak wspaniałej zabawy, a Paniom za troskliwą opiekę nad dziećmi.