W ubiegłym tygodniu 10 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „the Big Challenge”, sprawdzając swoje umiejętności językowe. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami sprawdzającymi rozumienie tekstów słuchanych, czytanie, znajomość kultury krajów anglojęzycznych oraz rozumienie codziennych konwersacji. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania pasji językowych i zdobywania nowych doświadczeń. To była niesamowita okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności językowe na tle rówieśników z całego kraju.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów, ponieważ w takich wydarzeniach najważniejszy nie jest sam wynik, lecz odwaga, chęć nauki oraz zainteresowanie językiem angielskim.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom podjęcia tego wyzwania!





