• PROJEKT ,,BE KIND" ( BĄDŹ MIŁY)

•

Drugi projekt, w  którym  bierze udział  nasza szkoła to ,,Be kind”. W projekcie uczestniczy 5 szkół: z Rumunii, Włoch, Mołdawii , Turcji i  Polski.
            Celem projektu jest propagowanie dobra i dobrych uczynków. Uczniowie każdej szkoły prezentują na platformie E- Twinning przykłady dobra, które spotkali w życiu i swoje dobre uczynki. Ponadto szkoły wymieniają między sobą informacje o sobie, o tym co dzieje się w szkole i wysyłają sobie nawzajem własnoręcznie zrobione upominki i słodycze. Ważnym celem projektu jest również komunikowanie się między szkołami  i uczniami w języku angielskim.

Nasza szkoła przygotowała i wysłała upominki dla uczniów z Mołdawii i otrzymała od nich karteczki z życzeniami. Obecnie przygotowujemy upominki dla uczniów ze szkoły we Włoszech i czekamy na paczkę od nich.

Maj, to miesiąc dobrych uczynków. Uczestnicy projektu prezentują przykłady dobra, które uczynili innym ludziom.

Galeria zdjęć dostępna
          po kliknięciu na fotografię